Наради

25 лютого 2021 року відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради. Під час наради були розглянуті питання про роботу закладів освіти під час карантинного періоду, дотримання санітарного регламенту, фінансування закладів освіти, підготовка до видачі документів про освіту випускникам, організація освітнього процесу в інклюзивних класах, організаційні питання щодо завершення навчального року та проведення ЗНО-2021 та інші нагальні питання.

Нарада керівників закладів освіти

На базі Вознесенської ЗШ І-ІІІ ступенів відбулася робоча нарада з керівниками закладів освіти Костянтинівської сільської ради. В ході зустрічі були обговорені питання організації інклюзивного навчання з урахуванням вимог чинного законодавства, своїм досвідом роботи поділилися заступник директора з навчальної роботи Вознесенської ЗШ І-ІІІ ст. Вікторія Левадна та керівник циклової комісії Тетяна Удовиченко. Актуальними стали питання харчування дітей у закладах освіти Костянтинівської сільської ради та впровадження нових норм харчування, організації реєстрації учнів для проходження Зовнішнього незалежного оцінювання,  також розглянуто питання  відпрацювання закладами освіти Алгоритму дій у разі загрози виникнення надзвичайної ситуації та загрози вчинення терористичного акту.

15:05 03.02.2022

Круглий стіл

25 березня відбувся круглий стіл за участі керівників закладів освіти, начальника та спеціалістів відділу освіти молоді та спорту Костянтинівської сільської ради,  разом з представниками Мелітопольського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області.

16:15 25.03.2021