Система освіти Костянтинівської сільської об’єднаної територіальної громади

Відділ освіти, молоді та спорту Костянтинівської сільської ради діє на підставі Положення про відділ освіти, молоді та спорту Костянтинівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області.

В системі освіти Костянтинівської сільської об’єднаної територіальної громади - 5 закладів загальної середньої освіти, 3 заклади дошкільної освіти, Дитячо-юнацька спортивна школа, 2 мистецькі школи та КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр».

Відділ освіти, молоді та спорту Костянтинівської сільської ради реалізує державну політику через впровадження в освітній процес законодавчої та нормативно-правової бази, державних стандартів освіти; забезпечує соціальний захист, охорону життя, здоров'я та захист прав учасників освітнього процесу у закладах освіти.

Середня освіта

На території Костянтинівської сільської об’єднаної територіальної громади  функціонують 5 закладів загальної середньої освіти, в них навчається 1850 учнів.

• Шкіл І-ІІІ ступеня — 5, в тому числі 4 заклади нового типу.

Дошкільна освіта

На території Костянтинівської сільської об’єднаної територіальної громади   функціонує 3 заклади дошкільної освіти, в них виховується 401 дитина.

Позашкільна освіта

• Дитячо-юнацька спортивна школа — 278 вихованців;
  • Мала академія наук в складі Костянтинівського районого НВО "Гімназія - Мала академія наук" №1 Таврія - 250 учнів;
  • Мистецькі школи – 345 учнів.

Структура відділу освіти, молоді та спорту

• Апарат відділу освіти, молоді та спорту;
  • Централізована бухгалтерія;
  • Група централізованого господарського забезпечення закладів освіти