A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Костянтинівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області

Масові заходи

Територіальні змагання з волейболу

27 та 28 січня на базі Костянтинівської СРШ І-ІІІ ст. "ПРОМЕТЕЙ" з пвп відбулися територіальні змагання з волейболу серед юнаків та серед дівчат в залік Спартакіади школярів закладів освіти Костянтинівської сільської ради.

13:08 31.01.2022

ІІ територіальний етап Міжнародного конкурсу української мови ім .Петра Яцика

З метою піднесення престижу української мови, популяризації її серед учнівської молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу у Костянтинівській об’єднаній територіальній громаді відбувся ІІ (територіальний) етап  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в 2021/2022 навчальному році в онлайн режимі. Участь у ІІ етапі взяли 13 учнів закладів загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради.

15:08 10.12.2021

Територіальний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка

1 грудня 2021 року у Костянтинівській об’єднаній територіальній громаді відбувся ІІ (територіальний етап) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка. Зважаючи на карантинні обмеження, творче змагання довелось пристосувати до дистанційного формату, тож написання робіт провели у онлайн-режимі.

15:14 03.12.2021

31.05.2021 Останні дзвоники

У закладах  освіти  Костянтинівської ОТГ  продзвеніли останні дзвоники, сповістивши 1850 школярів  про закінчення навчального року. 

15:29 31.05.2021

Програма «Healthy shcools»

Вже три роки поспіль Вознесенська школа І-ІІІ ступенів бере участь у програмі «Healthy shcools». Вони пройшли чималий шлях, наповнений всього нового, цікавого і креативного. Тепер з впевненістю можуть  сказати, що наше шкільне життя суттєво змінилося, набуло яскравих фарб і бурних емоцій. Щоденні активності, цікаві ідеї, а також демократичні обговорення їх реалізації – все це заряджає їх до позитивного результату. Задіяні були всі члени великої шкільної родини, від малого до дорослого. Значно зросла і активність учасників програми. Вони не зупиняються на місці, адже тривалий час постійно реалізують все нові ідеї, оригінальні проєкти, які здавалося раніше для них недосяжні. Вони повірили у свої можливості разом із «Healthy shcools». Немає нічого неможливого, є тільки мотивація бути ще здоровішим і щасливішим.

15:51 25.05.2021

21.05.2021

На території Костянтинівської об’єднаної територіальної громади відбулися заходи в рамках  Тижня безпеки дорожнього руху.  21 травня 2021 року, з залученням співробітників  відділу реагування патрульної поліції МРУП ГУНП в Запорізькій області,  відбувся  Національний урок з безпеки дорожнього руху зі школярами закладів освіти Костянтинівської сільської ради. В ході уроку співробітники поліції поспілкувалися зі школярами про безпеку вулиць – це і про безпечну швидкість, і про безпечну інфраструктуру, і про альтернативні види транспорту, і про безпечну поведінку учасників дорожнього руху тощо. Цього року Національний урок з безпеки дорожнього руху присвячений темі «Безпечна дорога додому».  Уроки пройшли жваво і весело,  учні захопливо дивились презентацію, відповідали на бліц-запитання, ділилися  своїми спостереженнями, демонстрували знання дорожніх знаків тощо.

13:57 21.05.2021

19.05.2021

19.05.2021 на території Костянтинівської сільської ради , а саме на базі Костянтинівської СРШ І-ІІІ ст. "ПРОМЕТЕЙ" з пвп, відбулися змагання І територіального етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Заявки на участь подали 3 заклади освіти Костянтинівської сільської ради. Учні змагалися у скороченій програмі змагань, а саме конкурсах "Впоряд", "Ватра", змаганнях "Стрільба", "Рятівник" та силовому змаганні "Перетягування линви". До суддівства приєднався запрошений гість, учасник АТО Олексій Очкань. За підсумками Гри "Сокіл"("Джура") у Костянтинівській об'єднаний територіальній громаді переможцем став рій "Сокіл" Костянтинівської СРШ І-ІІІ ст."ПРОМЕТЕЙ" з пвп, на другому місці - рій "Патріоти" Костянтинівського НВО "Таврія", третє місце посів рій Костянтинівського ліцею "Ерудит" "Козаки". Відділ освіти, молоді та спорту Костянтинівської сільської ради вітає переможців змагань! #джура2021

10:52 20.05.2021

Вхід для адміністратора