Круглий стіл

Дата: 25.03.2021 16:15

25 березня відбувся круглий стіл за участі керівників закладів освіти, начальника та спеціалістів відділу освіти молоді та спорту Костянтинівської сільської ради,  разом з представниками Мелітопольського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області.

Присутні обговорили питання щодо впровадження нового Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти,  організації безпечного харчування в закладах освіти, дотримання вимог законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів (НАССР).

Спеціалістами відділу освіти, молоді та спорту Костянтинівської сільської ради були наді роз’яснення щодо проведення обліку дітей на території об’єднаної територіальної громади, організації прийому дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти, організації та проведення масових заходів з учнівською молоддю, можливості використання залишків освітньої субвенції за 2020 рік на покращення матеріально-технічної бази закладів освіти та виконання заходів з пожежної безпеки.