Дата: 21.05.2021 13:57

На території Костянтинівської об’єднаної територіальної громади відбулися заходи в рамках  Тижня безпеки дорожнього руху.
21 травня 2021 року, з залученням співробітників  відділу реагування патрульної поліції МРУП ГУНП в Запорізькій області,  відбувся  Національний урок з безпеки дорожнього руху зі школярами закладів освіти Костянтинівської сільської ради. В ході уроку співробітники поліції поспілкувалися зі школярами про безпеку вулиць – це і про безпечну швидкість, і про безпечну інфраструктуру, і про альтернативні види транспорту, і про безпечну поведінку учасників дорожнього руху тощо. Цього року Національний урок з безпеки дорожнього руху присвячений темі «Безпечна дорога додому».  Уроки пройшли жваво і весело,  учні захопливо дивились презентацію, відповідали на бліц-запитання, ділилися  своїми спостереженнями, демонстрували знання дорожніх знаків тощо.