ІІ територіальний етап учнівських предметних олімпіад

Дата: 01.12.2021 09:41

У Костянтинівський об’єднаній територіальній громаді стартував  ІІ етап Всеукраїнський учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році.

Територіальні олімпіади 2021/2022 навчального року будуть проведені з предметів: географія, російська мова та література, українська мова та література, трудове навчання (технології), правознавство, фізика, хімія, німецька мова, астрономія, інформаційні технології, біологія  та завершаються  18 грудня олімпіадами з історії, англійської мови, математики.

Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів є найбільш масовим інтелектуальним змаганням в Україні. Перемога в олімпіадах – це значна подія в особистому житті учня і його вчителя, результат наполегливої багаторічної діяльності всього педагогічного колективу закладу освіти, привід гордості для батьків та  учителів. Бажаємо учасникам предметних олімпіад творчого натхнення, віри в свої сили,  майбутніх перемог!