ІІ територіальний етап Міжнародного конкурсу української мови ім .Петра Яцика

Дата: 10.12.2021 15:08

З метою піднесення престижу української мови, популяризації її серед учнівської молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу у Костянтинівській об’єднаній територіальній громаді відбувся ІІ (територіальний) етап  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в 2021/2022 навчальному році в онлайн режимі. Участь у ІІ етапі взяли 13 учнів закладів загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради.

За рішенням журі переможцями (І місце) стали:

у категорії 3-4 класи – Хуриленко Божена (4 клас), учениця Костянтинівської СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ» з пвп (вчитель Папазова С.Ф.);

у категорії 5-8 класи – Супрун Єлизавета (5 клас), учениця Вознесенської гімназії «Орієнтир» (вчитель Лебедь І.В.);

у категорії 9-11 класи – Кузьменко Каріна (10 клас), учениця Вознесенської ЗШ І-ІІІ ст. (вчитель Федорець Є.О).

Вітаємо переможців, бажаємо не зупинятися на досягнутому, а лише примножувати наукові здобутки, адже Ви цього варті.