Нарада керівників закладів освіти

Дата: 03.02.2022 15:05

На базі Вознесенської ЗШ І-ІІІ ступенів відбулася робоча нарада з керівниками закладів освіти Костянтинівської сільської ради. В ході зустрічі були обговорені питання організації інклюзивного навчання з урахуванням вимог чинного законодавства, своїм досвідом роботи поділилися заступник директора з навчальної роботи Вознесенської ЗШ І-ІІІ ст. Вікторія Левадна та керівник циклової комісії Тетяна Удовиченко. Актуальними стали питання харчування дітей у закладах освіти Костянтинівської сільської ради та впровадження нових норм харчування, організації реєстрації учнів для проходження Зовнішнього незалежного оцінювання,  також розглянуто питання  відпрацювання закладами освіти Алгоритму дій у разі загрози виникнення надзвичайної ситуації та загрози вчинення терористичного акту.